לימודי עיצוב תעשייתי אריאל

המכללה הטכנולוגית הנדסאים באריאל, בשיתוף אוניברסיטת אריאל, מציעים  מסלולי המשך לאקדמיה לסטודנטים הלומדים בפועל, או שסיימו בהצלחה ורכשו את מומחיותם המקצועית לתואר הנדסאי.

המסלול מיועד לסטודנטים מכל מחלקות הלימוד לתואר הנדסאי-מומחה, אשר מעוניינים לשלב תואר אקדמי או להמשיך לאוניברסיטה, ובכך להרחיב ניהוליים לקידום הקריירה, לצד המומחיות המקצועית במסגרת לימודי ההנדסאי.

  

לפרטים והרשמה

1-800-660-660

יתרונות המסלול:

עבודה בטוחה! יתרון בשוק התעסוקה – שני תארים המשלבים דיפלומת הנדסאי- מומחה בפועל בתחום העניין של הסטודנט ונידרש בשוק התעסוקה, לצד תואר אקדמי מרחיב ידע וקריירה.

 

הרווחת! תואר הנדסאי מקדם אותך! זיכוי בגובה עד  30 נ"ז לתואר על בסיס דיפלומת הנדסאי - לימודים משולבים והכרה בפטורים על סמך דיפלומת הנדסאי מאפשרים קיצור זמן הלימוד ושיבוץ הסטודנט בתכנית מובנית.

 

גם אנחנו משתתפים בשכ"ל שלך! שני תארים בו זמנית - חיסכון של זמן וכסף - זיכוי כספי על 6 ש"ש אקדמי, הנחה ע"ב נקודות הזיכוי, ועוד הנחה לממשיכים ברצף לתואר

 

חבל על הזמן! מערכת מובנית ייחודית - עוד שנה אחת, ויש לך תואר אקדמי שימושי וידע של מנהל!

הדרך הנכונה לתואר אקדמי מאוניברסיטה! הקבלה לתואר האוניברסיטאי על סמך ההצלחה בלימודים לתואר הנדסאי באריאל, בהתאם לתנאי הקבלה המפורסמים, וזאת ללא עמידה בתנאי סף כפסיכומטרי או השלמת בגרויות.

 

אנו מכינים אותך! הכנה ללימודים במערכת האקדמית - לשם הצלחת הסטודנט ועמידה בדרישות הסף, רק להנדסאים באריאל קורסי הכנה במקצועות המתמטיקה והפיזיקה, התואמים את דרישות הקבלה בפקולטה להנדסה.

 

יחס אישי - רכזת ייעודית בהנדסאים, האחראית על המסלול ומטפלת בסטודנט - איש הקשר שלך להצלחה!

להלן האפשרויות השונות לשילוב לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי עם לימודים אקדמיים, כפי שאנו ממליצים:

הנדסאי עיצוב תעשייתי בשילוב מחלקות אקדמאיות מומלצות - הקלק/י על שם המחלקה כדי לבדוק את תנאי הקבלה

בית הספר לתקשורת, מדעי ההתנהגות, לימודים רב-תחומיים במדעי החברה והרוח

לפרטים ולמידע:

03-9066209

alicero@ariel.ac.il

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ליצירת קשר עם רכזת המחלקה לעיצוב תעשייתי   

ההודעה נשלחה בהצלחה